THE BALM INSTAIN PINSTRIPE ALLIK / SWATCH

Merhaba Arkadaşlar. Bugün sizlere son zamanların en meşhur allık serisi The Balm Instain'in Pinstripe renginden bahsedeceğim :) Allık ilk çıktığında ve Türkiye'ye geldiğinde tüm renklere bayılmıştım ama denemek amaçlı ve bitiremeyeceğimi düşündüğüm için serinin farklı renklerinden tam bir mürdüm tonu diyebileceğim Pinstripe rengini tercih ettim. Aslında bu rengi birazda eski koyu saçlarıma döneceğimi düşünerek, uyumlu olması açısından da aldım diyebilirim.
*Ambalajı klasik The Balm ürünleriyle aynı tarz. Ama şirin sevimli. Ben The Balm ambalajlarını seviyorum :)
*Pigmentasyon ve kalıcılık açısından oldukça iyi. Uygularken dikkat etmek ve fırçadan fazlalığı mutlaka almak gerekiyor.
*Hafif bir tozutma problemi var ama doğru uygulama ile bununda önüne geçebilirsiniz.
*Azıcık sedefli bir ürün diyebiliriz. Ama sürdüğünüzde pek belli olmuyor. Işıldamıyorsunuz yani :))
*5.5 gr.lık bir ürün. Gratislerden temin edebilirsiniz. Fiyatı 27 TL. Ancak %50 indirimli 13.50 TL gibi bir fiyata hiç kaçırılmaması gerekir ;)
*Nars Sin'e dupe olarak gösteriliyor. Nars allıkların 80 TL gibi bir fiyatı olduğunu düşünürsek, illaki aynı değiller ama kararı siz verin diyorum :)) 
Kısacası ben bu allığı çok sevdim. Çok fazla allık kullanan birisi olsaydım tüm renklerini alırdım şahsen :) Aranızda kullananlar varsa olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum. Şimdilik görüşmek üzere. Sevgilerrr :**

❤ Style Collection Jewelry For Young Ladies ❤