Tatilden Kareler ;)

Merhaba Arkadaşlar. Uzun zamandır bloga yazı giremiyorum. Bunun sebebi son zamanlardaki yoğun tempo :/ Yaz okulu finalleri, kaldığım yeri yine değiştirmem, abonelikler, ev taşıma, tatil derken blogu biraz ihmal ettim. Kusura bakmayın :( Sanırım tatil bitene kadar düzenli yazı giremeyeceğim. Ama elimden geldiği kadar bir şeyler paylaşmaya çalışacağım. Şimdi bir haftalık tatilimden seçtiğim karelerle sizleri baş başa bırakıyorum ;))
Evimi taşıdıktan sonra bizimkiler evde oturmaktan sıkıldılar. Tabi hiç duramazlar yerlerinde, bir gün dışarı çıkmamak çok bunalttı onları. Bende hadi Sazova'ya gidelim dedim. Eskişehir 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti olduğu için etkinlikler varmış. Farklı ülkelerden gösteriler için ekipler gelmiş.  Bir süre onları izledik. Tesadüf oldu ama çok  zevk aldık :))


 Saçlarının böyle kestirmelerinin sebebi asillik olarak gördükleri içinmiş. İlginç :))


 Fotoğraf çektirdikten sonra nereli olduğunu sordum. İranlı cana yakın bir adamdı :))Ve Sazova Parkından Eskişehir'in simgelerinden olmuş Masal Şatosu. Eskişehir'e yolunuz düşerse bir uğrayın derim ;) Gerçi ben 3 yılda 2 kez gittim ama olsun :))


Ertesi gün Antalya'ya gittik. Nihayet denize kavuştum :)) 


Sahilimizde çok aşık vardı galiba. Her gün böyle görüntülerle sıkça karşılaştık :))


Ve tatil boyunca yüzüme sürdüğüm 3 şey :))


Mavikent Karaöz'ün yukarıdan görüntüsü. Biz çok sevdik :))


Ailece kalabalık yerlerden pek hazzetmiyoruz. Havuzlar da buna dahil. Burası tam bize göreydi. Gelen insanlar belliydi ve gördüğünüz gibi öğle saatlerinde neredeyse kimse olmuyordu :)) Oraya her yıl gelenlerin söylediği gibi Akdeniz'in bakir kalmış nadir sahillerinden birisi ;)


Tatillerimin ayrılmaz 3'lüsü şapka, gözlük ve ben :))


Ohh be dünya varmış :))


Ailece Garnier Ambre Solaire (Gkf30) ile korunduk ;) Son iki yıldır bu sütü kullanıyoruz ve memnunuz ;)Adrasan'a da uğramadan olmazdı. Sanırım o sıcakta esen tek yer Adrasan'dı. Geçen yıla göre çok kalabalıktı. Yavaş yavaş her yer keşfediliyor :/


Tatilin bittiğine üzülen ben :((


Ve Hanzade Ablacımla :)) Daha önce bahsetmiştim kendisinden ;) Konyaaltı'nda kısa bir buluşmamız oldu. Çok özlemişim...


30 Ağustos günü çay içmeye giderken MarkAntalya'daki bu görüntü hepimizi cezbetti. Geçmiş bayramımız kutlu olsun...Son gün Düden Şelalesi gezmecemiz :)


Şahsen ben Manavgat Şelalesini daha çok beğenmiştim :P


Bukalemun ben :))Burada biraz belli oluyorum ama güneşten gözlerimi açamamışım -_-


Düden Hatırası...


Gelirken Konya üzerinden geldik. Ve yağmur yağıyordu. Antalya'nın nemli ve sıcak havasından sonra o kadar iyi geldi ki :))))


Konya'dan geçerken Mevlana'ya uğramadan da olmazdı ;)İşte 1 haftalık kısa tatilim bu kadardı. Çok uzun olmaması için fazla fotoğraf seçmedim. İnstagramdan takip edenler az çok neler yaptığımdan haberdar oldular. Fotoğrafları daha büyük görmek için üzerine tıklayabilirsiniz. Şimdilik bu kadar. Sizler tatilde neler yaptınız. Mutlaka gitmelisin dediğiniz sahiller nereler? Yorumlarınızı bekliyorum ;) Görüşmek üzere Sevgilerrr ;))

İnstagram'da  ben...
❤ Style Collection Jewelry For Young Ladies ❤