Siyah Mat French

Aslında bu manikürü sizlerle paylaşmayı çok uzun zamandır istiyorum. Ancak bir ara yaptım fotoğraflamadım, sonra yapmak istedim tırnaklarım kırıldı falan derken bu güne kısmetmiş :)
Mat ojeler bu ara oldukça revaçta. Sanırım Gabrininin vardı ilk sonra Golden Rose, Flormar derken aldı başını gitti. Aslında mat oje yazısıda yazmıştım da duruyor öyle. :) Bana soracak olursanız ben matlaştırıcıdan yanayım çünkü bütün ojelerinizi mat yapabiliyorsunuz. Her renk her ton... Neyse lafı fazla uzatmadan gelelim maniküre.
Ben alt kata Flormarın tırnak kırılmayı önleyicisini sürdüm. Ardından Golden Rose 12 numara siyah mat oje sürdüm iki kat. Ama tek katta da opak oluyor. Bunun üzerine de bir kat Pastel'in o müthiş Matte Top Coat'ını sürdüm. Çünkü Golden Rose'un mat ojesini hiç ama hiç beğenmedim. Matlaştırıcı sürmeden tırnaklarınızın iyice kuruduğundan emin olmalısınız. Neyse yine iyice kuruduktan sonra bant yapıştırıp uç kısımlara AlixAvien 155 numaralı siyah ojeyi uyguladım. Her markadan biraz bir manikür oldu bu :D  Mat oje üzerine mat top coat saçma gelse de yazısını yazdığım da farkı göreceksiniz. Eğer mat ojeleri seviyorsanız bence bu matlaştırıcıyı almalısınız. Fiyatı yanlış hatırlamıyorsam Watsons'ta 8.5 TL di. Ama değer bence çünkü tüm oje koleksiyonunuzu ikiye katlıyorsunuz ve hem de mat ojelerden kesinlikle daha başarılı..
Umarım beğenmişsinizdir kızlarrr. Yorumlarınızı bekliyorum. Görüşmek üzere Sevgilerrr :*

❤ Style Collection Jewelry For Young Ladies ❤