Nivea Q10 Plus Good-Bye Cellulite Gel-Cream

Merhaba Arkadaşlar... Bugün sizlere Nivea'nın çok merak edilen ürünlerinden biri olan Q10 Plus Selülit Kreminden bahsedeceğim. Bu konuda aşırı bir problem yaşamıyorum ama  beslenmemize dikkat etmeyip susuz kaldığımızda hepimizi tehdit eden bir durum ne yazık ki. Ben aralıksız 3 hafta, onun ardından da ara ara kullandım problemli bölgeme... Bakalım bende ki etkileri nasıl olmuş :)

*2 haftadan sonra az da olsa sıkılaştığınızı görüyorsunuz.
*3. haftadan sonra da selülit görünümünde azalma olduğunu bizzat gördüm. Kullanmadan önce fotoğraflamıştım sorunlu bölgemi. Ara ara kıyaslamalarda bulundum.Ve emin oldum. Normalde hiç su içmediğim günler olur. Ama bu dönem yaz aylarına denk geldiği için su içme oranım oldukça yükselmişti. Yaklaşık 2 yıldır asitli içecek tüketmiyorum. Yani yılda içtiğim asitli içecek miktarı maksimum 1lt'dir.
*Bu tür ürünleri beslenmenize dikkat ederek de desteklemeniz lazım. Spor ile birlikte kullanan arkadaşlarım daha çok etkisini gördüler doğal olarak. Yani tek başına kremden %100 başarı beklemeniz çok yanlış olur.
*Ürün fiyatına göre miktarı oldukça ideal.
*Yapısı jel kıvamda ve kokusu da oldukça ferah.
*İlk sürdüğünüzde yapış yapış oluyor. Emilmesi hızlı ancak yine de giyinmeden önce mutlaka biraz beklemelisiniz. Ve ellerinizi yıkama ihtiyacı hissedeceksiniz :)
*Şimdi elimde çok az kaldı. Onu da bitirip belki ilerde spora falan başlarsam destekleyici bir ürün olarak yenisini alabilirim.
Benim yorumlarım bu şekilde. Selüliti tetikleyen bir çok şey var. Bunun başında stres geldiğini söyleyebiliriz. Genetik faktörlerde var tabi. Bir de bacak bacak üstüne atarak oturmamaya dikkat edelim arkadaşlar. :)) Bu da bir doktor tavsiyesi. Aranızda bu ürünü kullananlar varsa olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum. Ayrıca selülit ile ilgili tavsiyelerinizi de bizimle paylaşın lütfen ;) Sevgilerr ;)

❤ Style Collection Jewelry For Young Ladies ❤