Hafta Sonu Makyajı #2

Merhaba Arkadaşlar. Daha önce bir hafta sonu makyajı paylaşmıştım. Üstünden baya zaman geçti. Bugün de tek paletle makyaj yaptım bakalım beğenecek misiniz :) ;)


Gözler: Essence far bazını göz kapağıma uyguladım. Ardından kaş altıma The Balm Balm Jovi paletinden Adagio isimli farı, köz kapağımın iç tarafına Third Eye Blinded, dış kısma da Alice Copper uyguladım ve karıştırma fırçası ile birleşme noktalarını dağıttım. Eye liner fırçamı ıslatarak Moderato isimli farı eyeliner şeklinde gözümün üstüne ve altına geçtim. Pastel Express Volume+Length maskarayı tek kat uyguladıktan sonra göz içime yine Pastel'in 101 numaralı kalemini sürdüm. Kaşlarımı paletten Presto isimli mat farla doldurdum ve göz pınarıma çok az aydınlatıcı sürdüm ;) 

Dudaklar: Dudaklarımı Flormarın 201 numaralı lipliner'ı ile çerçeveledikten sonra yine Balm Jovi paletinden Milly adlı ruj ile doldurdum :)

Ten: Tenimde Garnier BB krem var. Allık olarak paletteki Frat Boy allığı uyguladım ve üzerine çok az paletten MarryLou aydınlatıcı sürdüm. 

İşte bu kadarr :) Umarım beğenmişsinizdir. Makyaj yazılarına devam etmemi isterseniz lütfen bunu benimle paylaşın ;) Olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum. Sevgilerrr :*


❤ Style Collection Jewelry For Young Ladies ❤