Golden Rose Dipliner-Likit Eyeliner

Merhaba Arkadaşlar. Bugün sizlere benim demir başlarımdan olan ve merak edilen, hakkında da soru aldığım bir üründen bahsedeceğim. Golden Rose Dipliner. Kendisiyle geçen yıl bir indirim zamanı tanışmıştık. Çok ucuzmuş, alayım deneyim diyerek alınmış bir ürün yani :) Bütün makyajlarımda kullanıyorum ve bugün sizler için yorumlayacağım. ;)


*Öncelikle diplinerlar(likit eyeliner da deniyor), klasik eyelinerlerdan farklı olarak daha sert ve kullanım kolaylığı sağlayan fırçalara sahipler. Sanırım tek farkları bu. Aşağıya zaten resmini koydum. O yüzden hayatında hiç eyeliner kullanmayan kişiler bile bunu rahatlıkla kullanabilirler.
*Rengi simsiyah ve genelde herkes 'Eyelinerının markası ne?' diye sorarlar. Bu biraz sürüşle de alakalı olabilir.
*Akma kayma bozulma yapmıyor. Yağlı göz kapaklarınız varsa, bir bazla bu problemi engelleyebilirsiniz.
*5 ml'lik bir ürün ama bana neredeyse her gün sürmeme rağmen 4-5 ay kadar gidiyor.
*Fiyatı 11-12 TL civarında olması lazım. Ben indirimde biraz abartıp 3 tane stokladım :)
*Olumsuz yönü ambalajı, kesinlikle hiç ama hiç sevmiyorum. Hem yazıları hemencik siliniyor, hemde birazcık sıksanız bile kapağı çatlıyor. Daha kaliteli bir ambalaj istiyorummm. Bu ne yaa dedirtiyor resmen :/ GR diğer ürünlerinde de yaşadım bu problemi, mail de attım ancak kaç ay oldu dönüş yok. Neyse hayırlısı :) 
*Kısacası fiyatına göre çok iyi  bir ürün, başka bir marka denemeyi aklıma bile getirmedim şahsen. Ama elimdekiler bitince onlara da şans verebilirim, belki :))Aranız da bu ürünü kullananlar varsa olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum. Şimdilik bu kadar. Görüşmek üzere. Sevgilerrr ;)❤ Style Collection Jewelry For Young Ladies ❤