Essence Me My Ice Cream Shimmer Pearls / Işıltı Topları-Aydınlatıcı

Merhaba Arkadaşlar. Bugün sizlere bayılarak aldığım bir üründen bahsedeceğim :)) Bayılarak aldım evet ama eve gelip denediğimde şok oldum :) Şok oldum diyorum çünkü gerçekten ama gerçekten böyle bir performans beklemiyordum :) Resmen hayal kırıklığına uğradım :/ Görüntüsü o kadar güzel ki yiyesi geliyor insanın. Bir ürünü elime alınca ilk işim koklamak olur ve bu toplar o kadar güzel kokuyor ki keşke azıcık işe de yarasalardı.  Her türlü fırçayla, süngerle denedim ama bana mısın demedi. O ışıltıları görmek için büyüteç kullanmanız lazım :) Pigmentasyon sıfır. Topları elime alıp sürdüm, elimi içine daldırıp sizler için swatch yapmaya çalıştım ama pek başarılı olamadım. Şimdi resimlere bakabiliriz. :))İşte etkisi böyle. Görebiliyor musunuz? Göremiyorsunuz. Göremezsiniz tabi. Çünkü bir işe yaramıyor :D
Tamam bir şey sürülmüş bir takım uğraşlar sonucunda, ama ne :)) Öfff çok dertlendim ya :) Preslemeyi düşündüm ama görüntüsüne tatlılığına kıyamıyorum :/ Süs olarak kalacak sanırım. Bence alıp da paranızı çöpe atmayın. Benden söylemesi :))
Koleksiyondan 2 oje bir de bu ışıltı vermeyen ışıltı toplarını aldım ve ne yazık ki performans açısından bu koleksiyonu beğenmedim :/ Başka ürünleri de denemeyeceğim sanırım. Yorumlarınızı bekliyorum. ;) Şimdilik benden bu kadar. Görüşmek üzere Sevgilerrr ;)

❤ Style Collection Jewelry For Young Ladies ❤