Clean&Clear Siyah Nokta Temizleyici Günlük Peeling İçin Krem Jel

Merhaba Arkadaşlar. Bugün sizlere benim ilk tanıştığım peeling olan Clean&Clear dan bahsedeceğim. Kendisini henüz ben ilköğretime giderken dayım kullanıyordu :) Ben de daha o yaşta merak edip denemiştim 1-2 kez. Nasıl sevmiştim verdiği o ferahlık hissini :) Gel gelelim gerçekten ihtiyacım olan şu dönemlerde alıp bizzat düzenli kullandım. Yorumlarıma geçecek olursak;

*150ml'lik ambalajlarda krem formda sizlere sunulan ürün sizi oldukça uzunn süre idare ediyor.
*Sert, kumlu bir yapıdan ziyade daha yumuşak ve kremsi bir yapıya sahip.
*İçindeki tanecikler cildinizi tahriş etmiyor. Yuvarlaklıkları çok güzel ve hiç rahatsızlık vermiyorlar. Hassas ciltler bu ürüne bir şans verebilir.
*İlk kullanımdan itibaren yüzünüze verdiği parlaklığı hissedebiliyorsunuz.
*Normalde peelingleri hafta en fazla 2-3 uygulamamız gerekir. Üzerinde günlük kullanım için uygun olduğu yazsa da ben yinede haftada 2-3 kez kullanıyorum.
*Her duştan sonra gözenekleriniz açılmışken kullanırsanız etkisinin daha fazla olacağını düşünüyorum. Hatta ben duştayken yüz kesemi yaptıktan sonra uyguluyorum, hem yıkama, arındırma konusunda kolaylık oluyor, hemde cildim derin derin nefes alıyor :))  
*Çok fazla siyah nokta problemi olan bir insan değilim. Bunu da yıllardır her duşta yaptığım keseye ve peelinge borçlu olduğumu söyleyebilirim. Ama her zaman için kesenin etkisi apayrıdır. Tek başına bu tarz  ürünler ne kadar fayda sağlar bilemiyorum :/ 
*Sonuç olarak fiyatına göre tatmin edici bir ürün... 

Evet Arkadaşlarrr... Benim yorumlarım böyle. Elimde şuan başka peelinglerde var. Ama indirimde falan görürsem yeniden tercih edebileceğim bir ürün olabilir. Aranızda kullananlar varsa mutlaka olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum ;) Şimdilik bu kadar. Görüşmek üzere. Sevgilerrr ;)

❤ Style Collection Jewelry For Young Ladies ❤