Bu Hafta Ben #3

Aslında bu hafta ben değil, son 2-3 haftadır ben gibi bir şey oldu ama ben başlığı değiştirmeyim dedim. :) Son zamanlar da çok yoğunum. Finaller yaklaşmışken ödevler, sunumlar aldı başını gidiyor. Bloga yazı giremiyorum o yüzden. Öğrenci blogger olmak zor o anlayacağınız :) Bakalım son zamanlar da nasılmışım :)

Evde o kadar çok şehriye var ki , bende çok severim şehriyenin her şeyini. Çorba yapmayım pilav yapayım bu kez dedim. Gayette güzel oldu. Bir haftalık yemeği iki günde bitirdim. Yoğurt ve turşuyla çok güzel gidiyor. Tavsiye ederim ;)Dişimin ağrısı geçtikten sonra tatlı şeylere ve dondurmaya sarmış durumdayım. Resmen gecenin bir vakti yaş pasta aş erdim. Biz de bastırsın diye pastane kapalı olduğu için marketten 12 de dondurma söyledik yan dairede ki arkadaşımla :) Paket servis güzel bir şey :) Hele Magnum Double Karadut&Böğürtlen daha da güzel bir şey :)


Ertesi gün dururmuyum hemen  pasta aldım pastaneden. Paketi de ne şirin değil mi :)

Dondurmaya doyamıyorum. Bunu bir oturuşta bitiriyordum neredeyse. Kendime zor dur dedim :)


İndirimde Gratis'ten aldığım maskeyi denedim. Iyhh vıcık vıcık :)


Sanırım bu halimi gören bana bir daha bakmaz. Annemi sıkıştıran dünürcülerin hepsi vazgeçer. :) Ama güzelmiş maske, çok güzel nemlendirdi cildimi :)


Takma kirpiklerle bir makyaj yaptım :) İnşallah yazısını yazmaya vakit bulabilirim :)
Nasıl görünüyor :)Ödevi ihmal ede ede son dakika yetiştirmemizin resmi. 3 bilgisayar 1 ödev. Odam biraz dağınık ama kusura bakmayın artık :) 


Ve Gökçe'nin hediyeleri :) Paketlemekte biraz zorlandım :/


Hafta sonu Adıyaman'a gittim. Pozantı Haşemi dinlenme tesisleri çok güzeldi. 18 saatlik yol yorgunluğu için ideal. Aramızda Haşemiyi bilen var mı :)


Kınayı hiç ama hiç sevmem. Arkadaşlar yakarken bende özendim bir nokta koydurdum. Hemen de yıkadım :) En küçük kınalı el benim. Görünce tanıyamıyorum. Bu benim elim mi diyorum. Ama az kaldı geçer yakında :)


Puzzle yapmaya bayılırım. Annemle bu yaz 4 tane 1000 parçalık bitirdik. 1000 likler çabuk bitiyor diye bu kez 2000 lik aldım. Okul bitsin. Annecikle puzzle yapalım. Hadi Hadi... :)


İşte son zamanlar da ben de durum böyle. Tabi bunlar bir kısmı. Peki sizde ne var ne yok ? :)

❤ Style Collection Jewelry For Young Ladies ❤