Avon Fas Argan Yağı İçeren Durulanmayan Saç Serumu

Merhaba kızlar. Bugün sizlere uzun süredir kullandığım ilk aldığımda da yorumlamam istenen bir üründen bahsedeceğim. Avon Fas Argan Yağı İçeren Saç Serumu. Saçlarımı boyattıktan sonra daha çok ürün kullanmaya başladım. Çünkü her ne kadar boyatırken açtırmamış olsam da saçlarım yıprandı. Önceden herkes saçlarımın ne kadar güzel olduğunu söyler ve ne kullandığımı sorarlardı. O zaman sadece şampuan ve nadiren saç kremi kullanıyordum. Ancak artık bunlar yeterli olmuyor. Bir süredir bu serumu kullanıyorum ve gördüğünüz gibi bitmek üzere. Şimdi geçelim yorumlarıma...*Ürün 30 ml'lik cam, pompalı şişelerde satılıyor ve ilk elinize aldığınızda ne kadar küçük olduğunu düşünebilirsiniz :) Yani uzun süre idare edecek bir ürün değil.
*Aslında katalog fiyatı 15 lira ama indirime denk getirirseniz tadından yenmez :) Bir kaç ayda bir en az %50 indirim oluyor zaten. Bence indirimi bekleyin :)
*Bence vaat ettiği şeyleri yerine getiriyor. Duştan sonra saçlarımı havlulu şekilde 10-15 dk beklettikten sonra ıslak-nemli arası bir saça yaklaşık 4-5 pompa uyguluyorum. Bazı arkadaşlarım bu miktarın çok olduğunu söylediler ama bana bu bile az geliyor şahsen :)
*Saçlarınıza çok iyi yedirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde kuruduktan sonra yağlı bir görünüm kalabilir.
*Beslediği, sağlıklı bir görünüm sergilediği, parlaklık verdiği fikrine katılıyorum, ayrıca kırıkların görünümünü azaltıp, yenilerin oluşmasını da engellediğini düşünüyorum. 
*Kokusu ise tam bir harika
*Bence olumsuz bir yönü yok. Söylediğim gibi saçlara iyi yedirilmesi gerekiyor. Ben sadece boylara uyguluyorum, diplere uygulandığında kepek yaptığı duyumunu almıştım ama zaten diplere uygulamanın da bir manası yok :)) Ambalaj olarak küçük olduğu söylenebilir ama indirimli fiyatına göre bence gayet iyi :))

Benim bu serum hakkında yorumlarım bu şekilde. Ben gayet memnun kaldım. Hatta yenisini sipariş ettim bile :) Bir sonraki indirimde bir kaç tane birden sipariş vermeyi düşünüyorum. :)) Aramızda bu serumu kullananlarımız varsa olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum. Aklınıza takılan bir şey olursa sorun lütfen ;) Şimdilik bu kadar. Görüşmek üzere. Sevgilerrr :**

❤ Style Collection Jewelry For Young Ladies ❤